Lisans Ders Programı

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI

 

GÜN

I. SINIF

Giriş-Çıkış Saati

DERS KODU

DERSİN ADI

Dersi Veren Öğretim Elemanı

Derslik

PAZARTESİ 8.30-9.20        
9.30-10.20        
10.30-11.20        
11.30-12.20        
13.30-14.20   Bölüm Dışı Seçmeli Ders    
14.30-15.20   Bölüm Dışı Seçmeli Ders    
15.30-16.20        
16.30-17.20        
17.30-18.20        
18.30-19.20        
SALI 8.30-9.20 FIZ1801 Genel Fizik I Yrd. Doç. Dr. Ali Bekmezci Derslik 1
9.30-10.20 FIZ1801 Genel Fizik I Yrd. Doç. Dr. Ali Bekmezci Derslik 1
10.30-11.20 BSM1003 Algoritmalar ve Programlama I Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Gürüler Tas. Stüdyo
11.30-12.20 BSM1003 Algoritmalar ve Programlama I Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Gürüler Tas. Stüdyo
13.30-14.20 MAT1817 Matematik I Yrd. Doç. Dr. Murad Özkoç Derslik 3
14.30-15.20 MAT1817 Matematik I Yrd. Doç. Dr. Murad Özkoç Derslik 3
15.30-16.20 MAT1817 Matematik I Yrd. Doç. Dr. Murad Özkoç Derslik 3
16.30-17.20        
17.30-18.20        
18.30-19.20        
ÇARŞAMBA 8.30-9.20 YDB1801 İngilizce I Okt. Kıvanç Ersöz YDB 306
9.30-10.20 YDB1801 İngilizce I Okt. Kıvanç Ersöz YDB 306
10.30-11.20 YDB1801 İngilizce I Okt. Kıvanç Ersöz YDB 306
11.30-12.20        
13.30-14.20 BSM1005 Ayrık Matematik Yrd. Doç. Dr. Ufuk Bal Derslik 3
14.30-15.20 BSM1005 Ayrık Matematik Yrd. Doç. Dr. Ufuk Bal Derslik 3
15.30-16.20 BSM1005 Ayrık Matematik Yrd. Doç. Dr. Ufuk Bal Derslik 3
16.30-17.20        
17.30-18.20        
18.30-19.20        
PERŞEMBE 8.30-9.20        
9.30-10.20        
10.30-11.20 ATB1801 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Okt. Osman Köse Derslik 3
11.30-12.20 ATB1801 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Okt. Osman Köse Derslik 3
13.30-14.20 BSM1001 Bilişim Sis. Müh. Giriş Yrd. Doç. Dr. Serkan Ballı Derslik 3
14.30-15.20 BSM1001 Bilişim Sis. Müh. Giriş Yrd. Doç. Dr. Serkan Ballı Derslik 3
15.30-16.20 BSM1001 Bilişim Sis. Müh. Giriş Yrd. Doç. Dr. Serkan Ballı Derslik 3
16.30-17.20 BSM1001 Bilişim Sis. Müh. Giriş Yrd. Doç. Dr. Serkan Ballı Derslik 3
17.30-18.20        
18.30-19.20        
CUMA 8.30-9.20 FIZ1801 Genel Fizik I Yrd. Doç. Dr. Ali Bekmezci Derslik 3
9.30-10.20 FIZ1801 Genel Fizik I Yrd. Doç. Dr. Ali Bekmezci Derslik 3
10.30-11.20 TDB1801 Türk Dili I Okt. Sibel Turhan Tuna Derslik 3
11.30-12.20 TDB1801 Türk Dili I Okt. Sibel Turhan Tuna Derslik 3
13.30-14.20        
14.30-15.20 BSM1005 Algoritmalar ve Programlama I Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Gürüler Tas. Stüdyo
15.30-16.20 BSM1005 Algoritmalar ve Programlama I Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Gürüler Tas. Stüdyo
16.30-17.20 BSM1005 Algoritmalar ve Programlama I Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Gürüler Tas. Stüdyo
17.30-18.20        
18.30-19.20        
 

 

Bağlantılar
İletişim
Telefon: 0252 211 1701
  0252 211 3153
Faks: 0252 211 3150
E-Posta: bilisimsistem@mu.edu.tr
Adres: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
  Teknoloji Fakültesi
  48000 Kötekli/MUĞLA

 

Yukarı Çık